Skorzystaj z darmowej prenumeraty „Pulsu Biznesu”

Data: 07.02.2024

Grafika ilustracyjna

Dobre wiadomości dla studentów i pracowników Politechniki Wrocławskiej! Znowu można korzystać z bezpłatnej prenumeraty elektronicznej „Pulsu Biznesu”, czyli najbardziej opiniotwórczego dziennika biznesowego w Polsce.

Dzięki współpracy PWr, PB i Antal społeczność naszej uczelni kolejny rok ma darmowy dostęp do cyfrowych wydań dziennika „Puls Biznesu”, czyli najważniejszych informacji biznesowych, analiz, podcastów i wielu innych zasobów. Na użytkowników codziennie czeka ponad 100 nowych artykułów. Pomogą one założyć start-up, znaleźć inwestora, który sfinansuje realizację biznesowych pomysłów, wejść na rynek pracy, rozwinąć umiejętności miękkie i doskonale uzupełnią akademicką wiedzę zdobywaną podczas wykładów i z podręczników.

Wartość oferowanego pakietu Premium to ponad 1700 zł rocznie! Bezpłatną subskrypcję można uruchomić na stronie pb.pl/pwr