Ruszyła rekrutacja do Szkoły Liderów Lokalnych dla studentów

Data: 09.11.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

sll5_grafika2_1010x350.jpg

Ruszyła rekrutacja do Szkoły Liderów Lokalnych dla studentów wykazujących się zdolnościami organizacyjnymi, liderskimi i zaangażowaniem społecznym czy biznesowym. Aplikować można do 1 grudnia.

Organizatorzy szukają studentek i studentów, którzy posiadają i chcą poszerzyć swoje doświadczenie i wiedzę w zakresie jednego lub kilku z wymienionych poniżej obszarów i jednocześnie rozwinąć swoje kompetencje liderskie: gospodarka przestrzenna ochrona środowiska i gospodarowanie zasobami finanse fundusze europejskie ekonomia inne pokrewne.

Zajęcia potrwają do czerwca 2022 r. W ich trakcie planowane są m.in. szkolenia z rozwoju kompetencji miękkich, kompetencji liderskich, tworzenia zespołu i pracy w zespole, spotkania z liderami z różnych dziedzin życia społeczno-gospodarczego oraz zajęcia dydaktyczne z pracy zespołu nad wyzwaniem pod kierunkiem tutorów.

Zajęcia odbędą się w formie zdalnej i stacjonarnej. Harmonogram spotkań zostanie utworzony po zebraniu informacji o dyspozycyjności osób przyjętych.

Patronaty honorowe:

• Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski,
  • JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Andrzej Kaleta,
  • JM Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. Arkadiusz Wójs,
  • JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu prof. Jarosław Bosy.

Patronat merytoryczny:

• Dolnośląski Fundusz Rozwoju.

Więcej informacji tutaj (plik PDF).

Więcej informacji o projekcie można także uzyskać w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej - Anna Górecka, tel. 71 320 4421.