Rozwiń swoje umiejętności komunikacyjne z Unite!

Data: 13.11.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Seminarium jest skierowane do studentów i doktorantów, którzy chcą zdobyć nowe narzędzia umożliwiające poprawę komunikacji i dotarcia z komunikatem do innych. Seminarium odbędzie się w formie online, 21 listopada. Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.

instagram_post_a_1.pngTematem pierwszego seminarium dla studentów w ramach „Unite! Outreach training” jest tworzenie sieci kontaktów i skuteczna komunikacja. Szkolenie jest skierowane do studentów, zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności komunikacyjnych w pracy z przyszłymi studentami, organizacjami publicznymi, mieszkańcami, małymi i średnimi przedsiębiorstwami lub z administracją publiczną.

Celem jest poprawa pracy z odbiorcami oraz poznanie technik skutecznego rozpowszechniania i współtworzenia wiedzy. Uczestnicy przeanalizują i ocenią metody zaproponowane przez trenerów w praktycznych przypadkach związanych z kontekstem odpowiedzialności społecznej. Dzięki tym ćwiczeniom zdobędą narzędzia i wiedzę, które pozwolą osiągnąć doskonałe wyniki w tym zakresie. Sesja obejmie także pracę w grupach i prezentacje uczestników.

Informacje nt. szkolenia

Termin: 21 listopada, godz. 17.

Rejestracja: do 15 listopada, za pośrednictwem platformy Unite! Agora.

Szkolenie: online poprzez Zoom w języku angielskim.

Dodatkowe informacje na stronie Unite!. Uczestnicy otrzymają certyfikat Open Badge potwierdzający odbycie szkolenie.