Przygotuj się do Akademickich Targów Pracy i ulepsz swoje CV

Data: 06.10.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

cv_express_pwr.jpg

Jesienna edycja Akademickich Targów Pracy na PWr coraz bliżej. To świetna okazja do przygotowania profesjonalnego CV. Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej pomoże w tym wszystkim chętnym studentom.

10 października wystartuje wydarzenie #CVexpress, w trakcie którego doradcy zawodowi będą wspierać studentów w przygotowaniu CV przed spotkaniem z pracodawcami. Będzie też można zapytać doradcę, jak najlepiej wykorzystać udział w targach i jak mogą one pomóc w rozwoju zawodowym.

Czekają na was:

• otwarte warsztaty z pisania CV (10 i 11 października, godz. 13.00-14.30 w siedzibie Biura Karier - budynek H-14, I piętro),
  • trzy dni konsultacji CV (12-14 października, w godzinach 8.00- 15.00) – nie trzeba się zapisywać, wystarczy wziąć ze sobą swoje CV i przyjść do siedziby Biura Karier (budynek H-14, I piętro),
  • dwa dni ekspresowych konsultacji CV w Strefie Kultury Studenckiej (17 i 18 października, w godzinach 10.00-14.00)

Oprócz tego przed targami, 17 i 18 października w godz. 10.00-14.00 w Strefie Kultury Studenckiej, zapraszamy wszystkich zainteresowanych zrobieniem profesjonalnego zdjęcia do CV.

Więcej informacji na profilu Biura Karier na Facebooku oraz Instagramie.