Program VECP od Unite! Zdalne studia na zagranicznych uczelniach

Data: 20.06.2024

study_abroad_unite_vecp.jpg

Dzięki programowi Virtual Exchange Credit Program (VECP) możesz podjąć studia na zagranicznych uczelniach nie wychodząc z domu. Obecnie oferowane są kursy z zakresu energetyki oraz różnorodności kulturowej, a także językowe.

Program umożliwia wszystkim studentom z uczelni należących do sojuszu Unite! wybór kursów online oferowanych przez uniwersytety partnerskie, zdobywanie punktów kredytowych (ECTS) i przede wszystkim ubogacenie swojego programu studiów,.

Aktualnie dostępne kursy w ramach programu znajdują się w Katalogu Studenckim Unite! lub na stronie programu.

Jeżeli znasz kurs, który warto dodać do oferty kursów Unite! VECP, zgłoś go do Vilmy Jokinen lub Marisy Könitz.