Praca czeka na studenta

Data: 13.10.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

cetef_plaskie-1.jpg

Poszukujemy chętnych studentek i studentów do pracy przy obsłudze Środkowoeuropejskiego Forum Technologicznego CETEF 2022, którego będziemy gospodarzem 24 i 25 października.

Orientacyjne godziny pracy to 8-17 w dniu 24 października oraz 8.30-15.30 w dniu 25 października. Wynagrodzenie za pracę to 150 zł brutto za dzień oraz wyżywienie.

Chętni mogą zgłaszać się pod adresem marta.staszczak@pwr.edu.pl.