Pomoc dla naukowca z W1

Data: 24.06.2022

tomasz_glowacki_plaskie2.jpg

Dr inż. arch. Tomasz Głowacki z Wydziału Architektury choruje na złośliwy nowotwór przełyku. Choroba skrajnie wyniszczyła jego organizm, dlatego niezbędna jest terapia, która niestety nie jest refundowana przez NFZ. Trwa zbiórka na leczenie doktora.

Trwa zbiórka funduszy na leczenie doktora Głowackiej, który przeznaczył już wszystkie swoje oszczędności na walkę z chorobą. Wymagana kwota została już zebrana, jednak potrzeby na tej terapii zapewne się nie skończą. Zapraszamy do wsparcia naukowca z naszej uczelni.

Zbiórka prowadzona jest na portalu zrzutka.pl.