Otwarte spotkanie ze Swiatłaną Cichanouską

Data: 25.09.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy do Strefy Kultury Studenckiej PWr (bud. C-18) na otwarte spotkanie ze Swiatłaną Cichanouską, liderką białoruskiej opozycji. Początek wydarzenia, które organizowane jest w ramach XI Festiwalu Niezależnej Kultury Białoruskiej w niedzielę, 1 października, o godz. 17.

swietlana.jpg

Moderatorem będzie prof. Mikołaj Iwanow, a w spotkaniu wezmą też udział: Artur Michalski, ambasador RP w Białorusi oraz Aliaksandr Milinkiewicz, kanclerz Fundacji Wolny Uniwersytet Białoruski. Wypowiedzi uczestników będą tłumaczone na język polski.

Wydarzenie połączone jest z akcją pisania listów do białoruskich więźniów politycznych (hol bud. C-18 od godz. 16.30).

Więcej informacji na Facebooku.