Ogłoszenie wyboru Konsorcjanta (dot. ogłoszenia nr 2/W14N/2024)

Data: 10.05.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Ogłoszenie wyników wyboru Konsorcjanta w ramach otwartego naboru Konsorcjanta do wspólnej aplikacji o projekty w ramach konkursu Agencji Badań Medycznych nr ABM/2024/1 na niekomercyjne badania kliniczne i eksperymenty badawcze (2/W14N/2024).

Ogłoszenie o otwartym naborze Konsorcjanta nr 2/W14N/2024 dot. projektu na eksperyment badawczy w dziedzinie chirurgii naczyniowej pod nazwą: „Ocena skuteczności endowaskularnej embolizacji niewydolnych naczyń żylnych miednicy jako metody z wyboru w leczeniu zespołu biernego przekrwienia miednicy. Randomizowany, kontrolowany eksperyment badawczy”

Komisja Konkursowa powołana w dniu 7.05.2024 przez Prorektora prof. dr. hab. inż. Dariusza Łydżbę w składzie:

1. Dr hab. inż. Marcin Poręba, prof. uczelni – Przewodniczący Komisji
  2. Dr n. med. Kornel Pormańczuk – Kierownik projektu
  3. Dr n. med. Małgorzata Olesiak-Andryszczak
  4. Dr hab. n. med. Marek Zawadzki, prof. uczelni

oraz dr inż. Joanna Kułdo – Sekretarz Komisji

obradująca w dniu 10.05.2024 o godzinie 8:30 zdecydowała o umieszczeniu na stronie internetowej Politechniki Wrocławskiej listy rankingowej wybranych Konsorcjantów do projektu na eksperyment badawczy w dziedzinie chirurgii naczyniowej (ogłoszenie nr 2/W14N/2024), wyłonionych na podstawie otwartego naboru Konsorcjanta.

Wpłynęła 1 oferta spełniająca kryteria wyboru. Oferta została złożona w terminie trwania konkursu.

LISTA RANKINGOWA:

Lista ułożona jest w kolejności na podstawie sumy punktów z rozpatrywanych kryteriów spełniających warunki otwartego naboru Konsorcjanta:

1. Konsorcjant: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ we Wrocławiu / liczba punktów 100/100.

Wybrany Konsorcjant, biorący udział w otwartym naborze Konsorcjanta, zostanie poinformowany drogą mailową w terminie 3 dni roboczych od dnia ukazania się listy na stronie Politechniki Wrocławskiej, o zaproszeniu ich do wspólnej pracy nad przygotowaniem i uzupełnieniem Wniosku aplikacyjnego oraz do podpisania Umowy Konsorcjum.

Brak podjęcia kontaktu i współpracy z Politechniką Wrocławską w terminie do 3 dni roboczych od dnia otrzymania informacji o zaproszeniu do współpracy przez Konsorcjanta/-ów oznaczać będzie odmowę podjęcia współpracy ze strony potencjalnego Konsorcjanta.

Pliki do pobrania

Ogłoszenie wyboru Konsorcjanta (dot. ogłoszenia nr 2/W14N/2024) [ .pdf 477.15 KB ]

10-05-2024