Ogłoszenie o wyborze partnera

Data: 11.06.2024

W dniu 10.06.2024 r. Komisja ds. oceny ofert i wyboru partnera w otwartym naborze, wybrała ofertę złożoną przez Stowarzyszenie na rzecz równego dostępu do kształcenia „Twoje Nowe Możliwości”, jako partnera we wspólnym przygotowaniu i realizacji projektu w ramach konkursu Uczelnie coraz bardziej dostępne, nr naboru FERS.03.01-IP.08-001/24 (Działanie 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego, Priorytetu 3: Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027).