Obóz Studentów PWr już we wrześniu. Weź udział w Igrzyskach Dziesięciolecia

Data: 07.08.2023

oboz_pwr.jpg

Samorząd Studencki zaprasza do udziału w tradycyjnym Obozie Studentów PWr. W tym roku odbędzie się on między 3 a 8 września w ośrodku Trzy Jeziora w Wieleniu Zaobrzańskim. W wydarzeniu mogą wziąć wszyscy studenci naszej uczelni. Zapisy trwają.

Obóz Studentów PWr to tydzień warsztatów, szkoleń i integracji. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do naszych nowo przyjętych studentów i studentek, ale udział w nim mogą wziąć też osoby, które są już na PWr trochę dłużej.

Obóz w tej formule odbędzie się już po raz dziesiąty. W tym roku wydarzenie pod hasłem Igrzyska Dziesięciolecia organizują wspólnie: Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej, End to End Services oraz Klub Studencki Bajer. Studenci i studentki będą gościć w ośrodku Trzy Jeziora, który znajduje się w samym sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego w Wieleniu Zaobrzańskim.

Szczegóły wydarzenia, program oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdują się na stronie obozu. Więcej informacji także na Facebooku.

Zapisz się teraz