Nasi reprezentanci wystartowali w Biegu Firmowym

Data: 15.05.2023

Uczestniczy biegu firmowego z PWr

Za nami kolejna edycja charytatywnej imprezy „Bieg Firmowy”. W tegorocznej edycji naszą uczelnię reprezentowało 10 osób, które wystartowały podzielone na dwa zespoły (alfa i beta).

Bieg Firmowy” to bieg sztafetowy, w którym uczestniczą pracownicy i pracowniczki firm z całej Polski. W sobotę, 13 maja, na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pojawiło się łącznie 11 tysięcy osób. W zawodach wystartowały pięcioosobowe zespoły, z których każdy zawodnik i zawodniczka miała do pokonania dystans 5 km.

Wydarzenie miało na celu pomoc i wsparcie dwunastu podopiecznych Fundacji Everest. Zebrane podczas biegu pieniądze zostaną przekazane na potrzeby dzieci z niepełnosprawnościami, które wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji, a znajdują się w ciężkiej sytuacji materialnej.

Ze strony PWr wystartowali:

• Barbara Jarosz (Dział Współpracy Międzynarodowej),
  • Patrycja Kasprzak (Wydział Podstawowych Problemów Techniki),
  • Grzegorz Spyrka (Dział Informatyzacji),
  • Agnieszka Loranc (Dział Spraw Osobowych),
  • dr inż. arch. Kajetan Sadowski (Wydział Architektury),
  • dr inż. Jakub Bogusławski (Wydział Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów),
  • Joanna Komorniczak (Wydział Informatyki i Telekomunikacji),
  • dr inż. Agnieszka Kiersnowska (Dział Administracyjno-Gospodarczy),
  • Michał Bąk (Wydział Chemiczny),
  • dr inż. Justyna Krawczyk (Wydział Mechaniczny).