Nagroda Santander Universidades dla studentów i doktorantów PWr

Data: 18.10.2021

Dobre wieści dla wszystkich zaangażowanych w działalność studencką, których ambicje sięgają daleko poza program studiów.  Santander Universidades zaprasza do udziału w konkursie studentów i doktorantów PWr. Jeśli wyróżniacie się w działalności społecznej, kulturalnej albo naukowej - koniecznie aplikujcie!

Nagrody dedykowane są studentom i doktorantom Politechniki Wrocławskiej szczególnie zaangażowanym w działalność kulturalną, społeczną oraz naukową na uczelni i poza nią. Ocenie będą podlegać zarówno osiągnięcia naukowe, jak i dokonania spoza obszaru studiów. Nagrody przyznane będą w uznaniu dotychczasowej działalności, a ich celem jest zmotywowanie laureatów do dalszego rozwoju.

Nabór trwa do końca października 2021 r. Zwycięzcy mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości 1500 zł. Dla laureatów z PWr przewidziano 29 stypendiów.
Szczegółowe informacje na stronie becas-santander.com.