Nabór do programy stypendialnego firmy Intel i Fundacji Perspektywy

Data: 21.06.2024

intel_perspektywy.jpg

Tylko do 30 czerwca trwa nabór do tegorocznej edycji programu stypendialno-mentoringowego  firmy Intel i Fundacji Perspektywy „Nowe Technologie dla Dziewczyn”. Czeka m.in. stypendium w wysokości 12 tys. zł.

Aplikuj tutaj

Do programu aplikować mogą maturzystki z 2024 r., które podejmą studia w roku akademickim 2024/2025 oraz studentki studiów inżynierskich lub magisterskich. W obu przypadkach należy studiować na jednej z uczelni programu.

Na osoby, które zakwalifikują się do programu czeka:

• stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto)
  • indywidualne wsparcie Mentorki lub Mentora - doświadczonego eksperta firmy Intel
  • staż w Intel Technology Poland w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.