Nabór do programu IT FOR SHE Kids

Data: 24.04.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

wolo_5.jpg

Studiujesz kierunek informatyczny lub techniczny? Jesteś aktywna społecznie i chciałabyś zaangażować się w jakiś ciekawy projekt edukacyjny? Zgłoś się do 7. edycji wolontariatu IT FOR SHE Kids i podziel się swoją wiedzą i pasją do nauki z dziećmi ze szkół podstawowych z małych miejscowości i wsi w całej Polsce.

W ramach wolontariatu w miesiącach lipiec-październik 2023 będziesz mogła poprowadzić - samodzielnie lub wspólnie z inną wolontariuszką - 2-3-dniowe warsztaty edukacyjne dla dzieci w wybranej miejscowości lub szkole w Polsce.

Nabór trwa do 31 maja. Zarejestruj się tutaj

Regulamin i szczegóły programu.