Nabór do konkursu Młode Talenty

Data: 18.03.2022

Zdjęcie ilustracyjne

Do 23 marca trwa nabór do VI edycji konkursu Młode Talenty, organizowanego przez Dolnośląski Klub Kapitału. To okazja do nagrodzenia studentów oraz młodych pracowników naukowych za ich aktywność i osiągnięcia w sześciu różnych kategoriach.h.

Wyróżnienia zostaną przyznane za:

• sukces naukowy,
  • sukces w zakresie innowacji,
  • sukces w działalności społecznej,
  • sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej,
  • sukces sportowy,
  • sukces artystyczny.

Konkurs podzielono na trzy etapy. W pierwszym - uczelnianym spośród zgłoszeń Uczelniana Kapituła Konkursu wytypuje maksymalnie trzech kandydatów w każdej z kategorii (dopuszczalne są zarówno zgłoszenia indywidualne, jak i zespołowe). W drugim etapie Kapituła Dolnośląskiego Klubu Kapitału wybiera trzech nominowanych w każdej kategorii. Ostatni etap to wielka gala, na której ogłaszani są laureaci w każdej kategorii oraz przyznawane są statuetki oraz nagrody pieniężne

Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur. Czas na to jest do 23 marca.

Szczegóły i odpowiednie dokumenty można znaleźć na stronie Działu Studenckiego.