Których social mediów używasz? Trwa ankieta

Data: 09.02.2024

Z jakich portali i aplikacji społecznościowych korzystają studenci i studentki? W jaki sposób dotrzeć do nich z informacjami o działaniach, które mogą im pomóc w rozwoju kompetencji i wejściu na rynek pracy? Trwa ogólnopolska ankieta na ten temat. Wciąż możesz wziąć w niej udział.

Akademickie Biura Karier łączą siły, żeby lepiej docierać do studentek i studentów z promocją usług i wydarzeń rozwijających kariery zawodowe osób wchodzących na rynek pracy. Na początek zorganizowały ogólnopolskie badań poświęcone mediom społecznościowym.

Badanie realizuje Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Wyniki ankiety zostaną omówione podczas Ogólnopolskiej Konferencji Biur Karier w Krakowie (13-14 czerwca 2024).

Wypełnij ankietę