Konkurs na grant ING „Jak możemy zapewnić zrównoważoną konsumpcję i produkcję?”

Data: 06.10.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

0dvrxpbwbfwctbkrografika_program_ing1.png

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWr zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu grantowego ING pt. „Jak możemy zapewnić zrównoważoną konsumpcję i produkcję?”. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października.

Program skierowany jest do startupów, studentów i młodych naukowców (pracowników i doktorantów) uczelni.

Nagrody w II edycji konkursu:

• pierwsza nagroda – grant finansowy w wysokości 400 tys. zł,
  • druga nagroda – grant finansowy w wysokości 300 tys. zł,
  • trzecia nagroda – grant finansowy w wysokości 150 tys. zł.

Projekty, które zajmą miejsce poza podium, mają szansę na uzyskanie jednej z nagród dodatkowych w postaci grantów finansowych o łącznej wartości 150 tys. zł.

Autorzy najlepszych rozwiązań mogą również liczyć na udział w warsztatach, które pomogą rozwinąć produkt, wsparcie doświadczonych mentorów, możliwość nawiązania kontaktu z partnerami ING oraz promocję w mediach i na portalach branżowych.

Regulamin konkursu i szczegóły dostępne na stronie.