Konferencja o dydaktyce w Unite! Zapisz się

Data: 07.11.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

konf_united_zaproszenie.jpg

Dwie badaczki z Politechniki Wrocławskiej wygłoszą swoje prelekcje podczas „Teaching and Learning Unite! Conference 2022 - A Unite!-Ed Future”. Wydarzenie będzie poświęcone dydaktyce na uczelniach partnerskich sieci Unite! Uczestnicy będą dzielić się dobrymi praktykami i rozwijać wspólne projekty. Początek w czwartek, 10 listopada, o godzinie 10 na Zoom.

Zarejestruj swój udział
[ZAPISY DO 8 LISTOPADA]

Konferencja skierowana jest do nauczycieli akademickich sieci Unite!, w tym doktorantów i postdoców. Wystąpienia i warsztaty oferowane w ramach konferencji mają być okazją do wymiany pomysłów i doświadczeń z innowacyjnymi metodami i narzędziami edukacyjnymi, interakcjami w cyfrowych i hybrydowych środowiskach czy edukacją spersonalizowaną.

W trakcie wydarzenia dr inż. Elżbieta Zienkiewicz, prof. uczelni z Wydziału Chemicznego wygłosi prelekcję „Gamifying physical chemistry - Universal Design for teaching engineering subjects”, a dr inż. arch. Elżbieta Komarzyńska-Świeściak z Wydziału Architektury będzie miała wystąpienie pt. „A process of translating Physical Design Studio into emergency Virtual Design Studio as a starting point for a design guideline for blended architecture educatio”.

Program konferencji można znaleźć tutaj