Dziewczyny na Politechniki 2022

Data: 29.03.2022

Zdjęcie ilustracyjne

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tradycyjnej akcji „Dziewczyny na Politechniki”, którą organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy. 4 kwietnia, podczas Dnia Otwartego PWr, zapraszamy na wirtualne stoisko, gdzie zaplanowaliśmy inspirującą rozmowę o perspektywach studiowania na kierunkach inżynierskich.

W spotkaniu prowadzonym przez Martynę Dziakowicz z Akademickiego Radia Luz wezmą udział: prof. Katarzyna Tworek, dziekan Wydziału Zarządzania, Honorata Poturaj, doktorantka w Szkole Doktorskiej, Dorota Budzyń, absolwentka kierunku mechanika i budowa maszyn oraz Miriam Stube, studentka kierunku biomechanika.

Do zobaczenia na dniotwarte.pwr.edu.pl - zapraszamy wszystkich chętnych.

Ogólnopolski Dzień Otwarty dla Dziewczyn (i nie tylko) już 7 kwietnia, szczegóły na dziewczynynapolitechniki.pl.