Dlaczego warto wyjechać na Erasmusa. Zapraszamy na spotkanie informacyjne

Data: 10.01.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zdjęcie ilustracyjne

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentki i studentów zainteresowanych wyjazdem na studia w ramach programu Erasmus+ na spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono we wtorek, 23 stycznia, w sali 10AC budynku D-20. Początek o godz. 11.

Wybierz Erasmus+ i studiuj na renomowanych uczelniach zagranicznych. Zwiedzaj świat, poszerzaj horyzonty, łap perspektywę, kształć się!

Erasmus+ & Exchange Program oferuje:

• studia w nowym środowisku i życie w obcym kraju pełnym wyzwań, a zatem nowe pokłady motywacji, odpowiedzialności oraz inspiracji do działania,
  • szansę na nowe przyjaźnie w międzynarodowym środowisku i poznanie nowych kultur,
  • doświadczenie studiowania za granicą jako atut na rynku pracy,
  • wsparcie finansowe jako pomoc w kosztach utrzymania.