Darmowy dostęp do „Puls Biznesu” dla naszej społeczności

Data: 21.10.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

pwr_puls_2022.jpg

Czy wiecie, że na PWr możecie bezpłatnie korzystać z subskrypcji dziennika „Puls Biznesu”? Dzięki prenumeracie codziennie można śledzić trendy, działania największych firm i technologicznych start-upów, a także programy finansowania nowatorskich rozwiązań i wprowadzania ich na rynek.

„Puls Biznesu” obserwuje i opisuje międzynarodowe sukcesy polskich badaczy – w tym te, które odnoszą zespoły studentów polskich uczelni technicznych. Bezpłatną prenumeratę mogą uruchomić studenci, doktoranci oraz pracownicy uczelni.

Zarejestruj się tutaj

Darmowa subskrypcja jest możliwa dzięki współpracy PWr, „Pulsu Biznesu” oraz Antal i Personnel Service.