Aplikuj do Shesnnovation Academy

Data: 20.10.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

she_academy_plaskie.jpg

Do 30 października można aplikować do Shesnnovation Academy -  bezpłatnego programu startupowego dla kobiet w STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Jesteś przedsiębiorczą kobietą, maturzystką, studentką, doktorantką lub absolwentką kierunku ścisłego albo technicznego? Marzysz o przekuciu swoich innowacyjnych pomysłów technologicznych w biznesową rzeczywistość i założeniu start-upu? Dołącz do Shesnnovation Academy!

W ciągu 6 miesięcy 35 dziewczyn z pomysłem na startup technologiczny otrzyma m.in.:

• cykl szkoleń o sztuce prowadzenia biznesu,
  • indywidualny mentoring z wybitnymi przedstawicielami świata biznesu i nauki,
  • porady ekspertów z branży oraz wsparcie organizacyjne w zakładaniu własnej firmy,
  • wspólną pracę nad modelem biznesowym,
  • przygotowanie do rozmów z inwestorami,
  • konkurs na najlepszy startup.

Dzięki Shesnnovation Academy powstało już 38 firm - startupów technologicznych. Twój może być następny!

Więcej informacji o programie                                                              Zarejestruj swój udział tutaj

Shesnnovation Academy to półroczny program startupowy realizowany przez Perspektywy Women in Tech i Citi Foundation, przy wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga działającej przy Citi Handlowy.