Zjedz śniadanie z rektorem i odbierz unikatowy kubek

Data: 17.05.2022 Kategoria: aktywność studencka

sniadaniezrektorem_plaskie.jpg

Czy można przeżyć dwa lata bez śniadania? Jak widać tak, ale tak długa przerwa tylko zaostrza apetyt. Na szczęście w tym roku znowu będzie okazja zjeść coś dobrego, i to w towarzystwie rektora.

Razem z Samorządem Studenckim PWr zapraszamy w środę, 18 maja, na tradycyjne „Śniadanie z Rektorem”. Po raz pierwszy gospodarzem wydarzenia będzie prof. Arkadiusz Wójs. Zaczynamy punktualnie o godzinie 9 w Strefie Kultury Studenckiej.

Wydarzenie organizowane jest od 2010 roku i zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów. Tym razem dla uczestników przygotowano ponad 500 posiłków, składających się z kanapek, napojów i owoców. Każdy dostanie też unikatowy, pamiątkowy kubek.