Zamów jedzenie prosto na biurko. Nowa oferta SKS

Data: 07.01.2021 Kategoria: aktualności ogólne, życie uczelni

Polibułka to nowa propozycja Działu Stołówek Studenckich PWr dla pracowników uczelni. Posiłek można już teraz kupić z dostawą bezpośrednio do pokoju. Wystarczy wejść na stronę internetową i złożyć zamówienie. W menu znajdziemy kanapki, sałatki i desery.

Menu Polibułki, sałatkaNowa usługa to wyjście na przeciw oczekiwaniom pracownikom uczelni. – W związku z pandemią i związanymi z nią ograniczeniami postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o dostawę „wprost na biurko” – mówi Martyna Przygódzka z Działu Stołówek Studenckich. - Wszystkie posiłki są przygotowane przez nas w profesjonalnie wyposażonej kuchni, na bazie zdrowych i ekologicznych produktów – dodaje.

Jak złożyć zamówienie?

Wystarczy wejść na stronę internetową polibulka.pwr.edu.pl i wybrać pozycję z menu. Zamawiać można od godziny 00:01 do godziny 14:00. Dostawa będzie realizowana jak najszybciej po przygotowaniu produktu. – Szacujemy, że będzie to w granicach 20-40 minut w zależności od ilości zamówień – wyjaśnia Martyna Przygódzka. Przewidziana jest także opcja zamówienia z dostawą opóźnioną, czyli zamawiamy np. o godz. 6 rano, ale podajemy jako godzinę dostarczenia np. 9.00.

polibulka.pwr.edu.pl

Posiłki będą dowożone w obrębie szeroko rozumianego kampusu głównego PWr, dostawa obejmuje gmachy: A, B, C, D, H oraz L (Geocentrum). W zgłoszeniu należy podać nr budynku (wybór z listy), piętro oraz pokój.

Co w ofercie?

Menu Polibułki, kanpakaPoczątkowo w menu Polibułki znajdziemy "kawiarniane" bestsellery, czyli: kanapki (ciabatty i półbagietki w opcji pieczywa jasnego, jak i ciemnego), sałatki (BZP, grecka, szpinakowa z jajkiem, orientalna z tuńczykiem), a także desery i przekąski (owsianki, musli z jogurtem, soki świeżo wyciskane, koktajle, deser czarna jagódka i malinowy). Z czasem w ofercie pojawią się także zupy, drugie dania, ciasta i nowości.

Przy każdym produkcie znajduje się informacja o składzie, alergenach i gramaturze. Można też wybrać wersję wege.

Jak zapłacić?

Płatności można dokonać przy składaniu zamówienia na stronie internetowej przez portal PayU. Istnieje opcja zapłaty kartą, blikiem lub szybkim przelewem. Po dokonaniu zamówienia na email przychodzi potwierdzenie złożenia zamówienia.

Posiłki dostarczane są przez pracowników Działu Stołówek Studenckich.

Bez zbędnego plastiku

Martyna Przygódzka zapewnia, że wykorzystywane do przygotowywania posiłków produkty są zdrowe i serwowane w opakowaniach przyjaznych środowisku. – Udało nam się wymienić dużą część naszych pudełek na opakowania eco. Sałatki podajemy w pudełeczkach z oznaczeniem 100 proc. compostable i 100 proc. recycled. Desery oraz koktajle i soki znajdują się w butelkach PET, które poddawane są recyklingowi. Kanapki wkładamy w papierowe opakowania typu snack-bag. Pracujemy także nad wymianą pozostałych opakowań – zapewnia Martyna Przygódzka.

Menu Polibułki

Więcej informacji na stronie internetowej Polibułki.

ISZ

newsletter-promo.png