We Wrocławiu o gospodarce i geopolityce

Kilkanaście paneli dyskusyjnych z zakresu geopolityki, gospodarki i innowacji znalazło się w programie konferencji Forum G2 – „Gospodarka i Geopolityka”, która odbędzie się 28 września. Początek o godz. 9 w klubie biznesu na Stadionie Wrocław.

g2-color-1.pngWydarzenie łączy w sobie panele poprzedzone krótkimi formami prezentacyjnymi typu „TED” oraz wprowadzeniem do dyskusji w postaci filmów i prezentacji, tak aby każdy ze słuchaczy miał pełną świadomość poruszanej problematyki.

W konferencji weźmie udział 80 prelegentów – przedstawicieli świata biznesu, nauki i polityki. Spotkanie podzielone zostało na trzy strefy tematyczne – geopolityka, gospodarka i innowacje. W ich ramach odbędą się panele dyskusyjne m.in. z zakresu elektromobilności i pojazdów autonomicznych, bezpieczeństwa energetycznego, współpracy Polski z UE, wpływu zmian klimatycznych na sytuację geopolityczną i gospodarczą świata oraz szans polskiego biznesu w przestrzeni kosmicznej.

– Zapraszam wszystkich pracowników i studentów Politechniki Wrocławskiej, do wzięcia udziału w forum, które jest unikatowym wydarzeniem łączącym świat biznesu, nauki oraz administracji – mówi prof. Piotr Wrzecioniarz, przewodniczący Rady Programowej Forum G2.

Więcej informacji o konferencji na stronie. Dla pracowników i studentów PWr przygotowana została specjalna oferta biletowa. Przy zakupie biletu i podaniu hasła nauka20 opłata wynosi 20% (około 40 zł).

W związku z pandemią koronawirusa organizatorzy przygotowali specjalne, autonomiczne bramki dezynfekcyjne, dokonywany będzie także pomiar temperatury ciała, zachowane zostaną odpowiednie odstępy pomiędzy słuchaczami, a każdy uczestnik otrzyma własny środek do dezynfekcji dłoni i powierzchni.