Trzy ministerialne stypendia dla studentów PWr

Do grona tegorocznych stypendystów Ministra Edukacji i Nauki dołączyło trzech studentów naszej uczelni. Wszyscy są członkami Akademickiego Klubu Lotniczego i na co dzień pracują nad bezzałogowymi statkami powietrznymi rywalizującymi w międzynarodowych zawodach.

Stypendia – w wysokości 17 tys. zł. – przyznawane są za znaczące osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne na rok akademicki 2020/2021. Listę tegorocznych laureatów Ministerstwo Nauki i Edukacji ogłosiło w lutym. Znalazło się na niej dziesięcioro studentek i studentów Politechniki Wrocławskiej. Tutaj można znaleźć ich listę i przeczytać o ich osiągnięciach.

newsletter-promo.png

Ze względu na zmiany w przepisach wnioski części osób starających się o stypendia nie zostały uwzględnione. Studenci złożyli jednak odwołania od tej decyzji, które rozpatrzono pozytywnie. Dzięki temu stypendia trafiły do kolejnych trzech osób z naszej uczelni. Oto one:

lucy