Zmarł docent Józef Borecki

Data: 13.07.2016 Kategoria: wspomnienia

12 lipca zmarł dr inż. Józef Borecki, docent  Politechniki Wrocławskiej, emerytowany pracownik Instytutu Energoelektryki i Wydziału Elektrycznego

Był autorem wielu nowatorskich rozwiązań technicznych, publikacji naukowych i dydaktycznych z obszaru energoelektroniki, wybitnym dydaktykiem, wychowawcą wielu pokoleń studentów i  inżynierów. - Był wspaniałym kolegą, człowiekiem niezwykle pogodnym, życzliwym, skromnym, prawym i szlachetny – wspominają pracownicy Wydziału Elektrycznego.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 15 lipca o godzinie 11.20 na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.
red.