Zginął student Politechniki Wrocławskiej

Data: 17.11.2015 Kategoria: wspomnienia

W środę 11 listopada w Turcji zginął tragicznie student naszej uczelni Jakub Kulwicki. Od września przebywał na wymianie studenckiej

Naukę na Politechnice Wrocławskiej rozpoczął w 2013 roku. Studiował mechanikę i budowę maszyn na Wydziale Mechanicznym. Od początku roku akademickiego 2015/2016 przebywał w Turcji, gdzie w ramach wymiany studenckiej Erasmus+ uczył się na Teknik Universitesi w Stambule. Miał tam spędzić dwa semestry.

0DVRXPBwBfwctBkRo,jakub_student.jpg

Jakub Kulwicki ukończył Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu. Mieszkał w Brzegu. Miał 20 lat.

red.