Dziesięciu nominowanych do Kubka dla wykładowcy. Wybierz najlepszego prowadzącego zajęcia

Data: 31.05.2016 Kategoria: aktywność studencka

Poznaliśmy nazwiska nominowanych do nagrody dla najlepszego prowadzącego zajęcia na wrocławskich uczelniach. Do 5 czerwca studenci i absolwenci mogą głosować na ulubionych wykładowców w internetowej ankiecie

Konkurs już po raz czwarty organizuje Akademickie Radio Luz Politechniki Wrocławskiej. To okazja, by nagrodzić tych prowadzących zajęcia na wrocławskich uczelniach, którzy są najbardziej zaangażowani w swoją pracę i mają dobre podejście do studentów. W poprzednich edycjach w plebiscycie zwyciężali dr inż. Adam Sieradzki z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki i Janusz Bułat z Wydziału Architektury – obaj z Politechniki Wrocławskiej.

0DVRXPBwBfwctBkRo,kubek_pomaranczowy.png

Na tegorocznych nominowanych (ich nazwiska najczęściej wskazywali studenci i absolwenci, wysyłając zgłoszenia do Radia Luz) można głosować do 5 czerwca do godz. 20. Akademicka rozgłośnia stworzyła w tym celu ankietę na Facebooku – jest dostępna tutaj.

O Kubek dla wykładowcy rywalizują:
dr Olga Bąk - Uniwersytet Wrocławski,
dr Magdalena Bieniasz - Wyższa Szkoła Filologiczna,
Janusz Bułat - Politechnika Wrocławska,
dr inż. Mariusz Dziadas - Uniwersytet Medyczny,
dr Barbara Mróz-Gorgoń - Uniwersytet Ekonomiczny,
dr inż. Waldemar Grzebyk - Politechnika Wrocławska,
prof. Cezary Kabała - Uniwersytet Przyrodniczy,
prof. Jan Miodek - Uniwersytet Wrocławski,
dr Karina Stasiuk-Krajewska - Uniwersytet SWPS,
prof. Marek Ziętek - Uniwersytet Medyczny.
lucy