Pierwsza absolwentka Wydziału Matematyki obroniła dyplom

Data: 08.01.2016 Kategoria: aktywność studencka

Siódmego stycznia na nowoutworzonym Wydziale Matematyki Politechniki Wrocławskiej po raz pierwszy odbyła się obrona egzaminu dyplomowego. Przed komisją egzaminacyjną stanęła Dorota Kościk

Studentka matematyki stosowanej na studiach inżynierskich przygotowała pracę na temat „Analiza oraz schematy numeryczne dla nielokalnych (ułamkowych) równań różniczkowych”. Broniła jej przed komisją egzaminacyjną, której członkami byli prof. Wojciech Okrasiński (przewodniczący), dr Łukasz Płociniczak (opiekun pracy dyplomowej) i dr Marek Teuerle  (recenzent pracy dyplomowej).

0DVRXPBwBfwctBkRo,dorota_koscik.jpg

Obrona przebiegła pomyślnie, a tym samym Dorota Kościk jest pierwszą absolwentką matematyki stosowanej na Wydziale Matematyki PWr i zyska dyplom nr 1 Wydziału Matematyki.

r

Na zdjęciu: Dorota Kościk (fot. archiwum studentki)