Kulturalny tydzień na Politechnice

Data: 04.12.2015 Kategoria: aktywność studencka

0DVRXPBwBfwctBkRo,miodek_jan.jpg

Wizyta w Narodowym Forum Muzyki, spotkanie z prof. Janem Miodkiem, warsztaty z negocjacji oraz bal bożonarodzeniowy, to tylko część atrakcji w ramach jesiennej edycji projektu „Inżynieria kultury”, który w poniedziałek rozpocznie się na Politechnice Wrocławskiej. Organizuje go BEST Wrocław

Projekt łączy warsztaty za zakresy m.in. zarządzania czasem, budowania zespołu, perswazji czy asertywności oraz rozmaite wydarzenia kulturalne związane z Wrocławiem.

Jesienna edycja „Inżynierii kultury” zacznie się w poniedziałek o godz. 19 w auli budynku B-4 przy ul. Łukasiewicza 4 i potrwa do 12 grudnia. Przygotowała ją organizacja studencka BEST Wrocław działającą przy PWr. Do udziału we wszystkich zaplanowanych wydarzeniach zaproszeni są nie tylko studenci naszej uczelni, ale także mieszkańcy Wrocławia.

W programie, oprócz warsztatów, znalazły się m.in. koncerty muzyki klasycznej, fireshow oraz wykład prof. Jana Miodka, który opowie o najważniejszych zjawiskach współczesnej polszczyzny. Dzięki współpracy z Europejską Stolica Kultury 2016 odbędzie się również spotkanie ze śpiewaczką operową Karina Skrzeszewską.

Rejestracja na wszystkie szkolenia, warsztaty i bal bożonarodzeniowy, który będzie zwieńczeniem kulturalnego tygodnia, trwa na facebookowym profilu „Inżynierii kultury”.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

mc

Na zdjęciu: Prof. Jan Miodek (fot. Krzysztof Mazur)