O programowaniu i nowych technologiach. IT Academic Day na Politechnice Wrocławskiej

Data: 17.11.2015 Kategoria: aktywność studencka

Studenci z koła naukowego Piast.NET i Grupy .NET EKA zapraszają na konferencję informatyczną. W czwartek o godzinie 9 startuje IT Academic Day

Konferencja organizowana jest na Politechnice już od kilku lat. Z roku na rok gromadzi coraz więcej uczestników. Skierowana jest do studentów informatyki i kierunków okołoinformatycznych, uczniów szkół średnich o profilu informatycznym oraz miłośników nowych technologii.

- Jest to niepowtarzalna okazja zdobycia wiedzy o najnowszych rozwiązaniach i trendach programistycznych - zachęcają organizatorzy wydarzenia. To także szansa na porozmawianie z ekspertami pracującymi w najbardziej rozpoznawalnych firmach branży IT w naszym kraju.
Warto zabrać ze sobą swoje CV, gdyż nasi partnerzy będą mieli stanowiska rekrutacyjne z ofertami – informują studenci z Piast.NET.
IT Academic Day (ITAD) to cykl konferencji informatycznych organizowany na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .Net i Grup IT.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (budynek D-20).  Wstęp wolny, trzeba jednak wcześniej się zarejestrować. Szczegóły tutaj.
ISZ