Nasze koszykarki w półfinałach Akademickich Mistrzostw Polski

Data: 16.03.2016 Kategoria: sport

Zawodniczki Politechniki Wrocławskiej awansowały do półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce. W dolnośląskich rozgrywkach zajęły drugie miejsce. Lepszy była drużyna Uniwersytetu Medycznego

- Trzeba przyznać, że pierwsze miejsce „lekarek” to dla nas niespodzianka – mówi Krzysztof Zemankiewicz, trener sekcji koszykówki na PWr. Dodaje, że w ubiegłym roku nasza drużyna była najlepsza. – Drugie miejsce nie satysfakcjonuje naszych dziewczyn, dlatego będą ostro walczyć w półfinałach – zapowiada trener i już teraz zaprasza do kibicowania koszykarkom PWr.

0DVRXPBwBfwctBkRo,mecz_z_um4.jpg

Mecze półfinałowe odbędą się 15-17 kwietnia w hali sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego.
Skład drużyny koszykarskiej Politechniki to: Karolina Janiec, Marta Danielik, Justyna Herlender, Laura Prystrom, Aleksandra Hirkowska, Marta Majchrzak, Paulina Tudaj, Katarzyna Rożeń, Sara Zachorska, Monika Skoczylas, Anna Pelc, Adrianna Silecka, Aleksandra Łapińska, Marta Piątek.
ISZ

Na zdjęciu: Mecz z Uniwersytetem Medycznym (fot. archiwum SWFiS PWr)