Nasi doktoranci najlepsi w halowej piłce nożnej

Data: 06.10.2015 Kategoria: sport

W miniony weekend drużyna Politechniki Wrocławskiej zwyciężyła w II Mistrzostwach Doktorantów i Doktorantek w Halowej Piłce Nożnej. Zawody rozegrano w Łodzi

W turnieju startowały drużyny z Politechniki Łódzkiej, Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN.
Politechnikę Wrocławską reprezentował zespół w składzie: Marcelina Ścigała,  Paweł Niewiadomski, Piotr Szulc, Stanisław Saganowski, Łukasz Augustyniak, Maciej Kaźmierowski, Krzysztof Gajewski i Maciek Zaręba jako kapitan.

0DVRXPBwBfwctBkRo,doktoranci_pilka_nozna

Nasi naukowcy nie trenują ze sobą regularnie. - Wysłałam maila z ogłoszeniem, potem odbyło się spotkanie organizacyjne, jeden wspólny trening i pojechaliśmy na zawody – zdradza Marcelina Ścigała z Wydziału Informatyki i Zarządzania. Właśnie ten wydział wystawił aż  czterech zawodników. Dwóch wywodzi się z Budownictwa i po jednym z Matematyki oraz Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki.

Zawody zorganizowało Łódzkie Porozumienie Doktorantów i Krajowa Reprezentacja Doktorantów.
ISZ