Zabawa z elfami i worki pełne prezentów. Mikołajki na PWr [ZDJĘCIA]

Data: 05.12.2015 Kategoria: życie uczelni

Przyjdź do nas, przyjdź do nas! – głośno krzyczał spory tłumek maluchów, które w sobotę pojawił się w Strefie Kultury Studenckiej. Mikołaj nie zawiódł i przybył w asyście rektora PWr prof. Tadeusza Więckowskiego i prorektora prof. Jerzego Walendziewskiego

Aby zapewnić dzieciom większy komfort, organizatorzy podzielili imprezę na dwie grupy, najpierw przyszły maluchy do 6 lat, a potem starszaki (7-13 lat). – Dzięki temu mogliśmy bardziej dopasować program animacji do wieku uczestników – wyjaśnia Magdalena Soberka.

Wszyscy, którzy nie spotkali się z Mikołajem na Politechnice osobiście, mogą odebrać paczki w budynku D-1, pokoje 9 i 10 (do 8 do 18 grudnia).
ISZ