Komunikat rektora: zajęcia tylko zdalnie

Data: 08.10.2020 Kategoria: aktualności ogólne, covid-19, komunikaty

Szanowni Państwo,

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną podjąłem decyzję, że od piątku, czyli 9.10.2020 r. do niedzieli, 18.10.2020 r. włącznie wszystkie zajęcia prowadzone w trybie stacjonarnym zostają zamienione na zajęcia zdalne.

Decyzja, które zajęcia zostaną przywrócone w formie stacjonarnej od 19.10.2020 r., zostanie ogłoszona do 16 października – z uwzględnieniem w pierwszej kolejności studentów i grup realizujących prace dyplomowe.

Proszę jednocześnie pamiętać, że decyzja o przeniesieniu wszystkich zajęć w tryb zdalny nie oznacza zamknięcia uczelni.

Sytuacja jest trudna dla całej społeczności Politechniki Wrocławskiej.

Liczę na Państwa zrozumienie.

Z życzeniami zdrowia,

Arkadiusz Wójs