TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Serial PWr z nominacją do prestiżowej nagrody Golden Arrow

Data: 23.06.2022 Kategoria: nagrody/odznaczenia/medale, życie uczelni

Kadr z serialu

„Nauka do potęgi” – miniserial z naukowcami z naszej uczelni – zdobył nominację w konkursie Golden Arrow organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. W kategorii digital marketing - wideo o nagrodę konkuruje z kampaniami przygotowanymi dla BBC Studios, grupy OLX oraz Johnson & Johnson.

Konkurs promuje najlepsze praktyki w korzystaniu z narzędzi marketingowych i przełomowe rozwiązania. Nagradzane prace mają stanowić punkt odniesienia dla całej branży. Zwycięzcy wyłaniani są w ponad 20 kategoriach – m.in. w designie, grywalizacji, działaniach CSR, e-commerce czy sztucznej inteligencji.

Finalistów ocenia kilkunastosobowe jury złożone z marketerów i przedstawicieli agencji marketingowych.

Kadr z serialuMiniserial „Nauka do potęgi” został nominowany do nagrody w kategorii digital marketing – wideo.

Dokument z naukowcami z PWr w roli głównej konkuruje o nagrodę z produkcjami przygotowanymi przez duże agencje marketingowe dla międzynarodowych marek.

W tej samej kategorii nominowano bowiem grupę OLX (za świąteczną kampanię „Prawdziwe historie” z Wartburgiem 353), Johnson & Johnson, o.b. (za kampanię „Działaj, jak chcesz”) i BBC Studios (za Manifest Spice Girls).

Zwycięzców konkursu poznamy na gali organizowanej w Warszawie 23 czerwca.

- Już sama nominacja w tym konkursie jest dla nas dużym wyróżnieniem. Cieszymy się, że serial, w którym na pierwszym planie postawiliśmy naukowców, spotkał się z dużym zainteresowaniem i zdobywa uznanie w branży marketingowej – mówi Katarzyna Kroczak-Knapik, szefowa Działu Informacji i Promocji PWr. – Zależało nam na tym, żeby podkreślić, jak duże znaczenie dla naszej codzienności i przyszłości ma to, co dzieje się teraz w laboratoriach badaczy. Projekty i rozwiązania, nad którymi pracują, realnie wpływają na nasze życie.

Kadr z serialu„Nauka do potęgi” to sześcioodcinkowy miniserial Politechniki Wrocławskiej – zrealizowany przez wrocławskie studio Camera Nera. Swoją premierę miał w listopadzie 2021 r. na kanale Youtube naszej uczelni i na jej profilu facebookowym.

Widzów zaprosiliśmy do laboratoriów naszych badaczy i warsztatów inżynierów, by pokazać, czym się zajmują i jak wygląda ich praca. Naszymi bohaterami zostało dwunastu naukowców z PWr, m.in. prof. Jan Biliszczuk, projektant wrocławskiego Mostu Rędzińskiego, prof. Jan Dziuban, pomysłodawca Polskiej Misji na Marsa czy dr inż. Joanna Bauer, której zespół dostał europejską nagrodę dla innowatorów za badania nad terapią nowotworów piersi. Wszystkich bohaterów opisaliśmy tutaj.

Serial w tym roku zdobył też główną nagrodę w konkursie Genius Universitatis za najlepszą kampanię wideo online.

kampaniapwr_2022-banerywww_750x96.jpg

Lucyna Róg

Galeria zdjęć

Politechnika Wrocławska © 2024

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »

Akceptuję