Konferencja „II Unite! Branding Event”

Data: 25.09.2024
Miejsce wydarzenia: wydarzenie online

W środę, 25 września, o godz. 9 rozpocznie się konferencja online „II Unite! Branding Event”, który tym razem odbędzie się pod hasłem „Inspiring People - Sparking Innovation”. W trakcie spotkania zaplanowano m.in. dyskusję na temat wpływu Europejskiej Inicjatywy Uniwersyteckiej na szkolnictwo wyższe, a w konsekwencji na naukę, społeczeństwo i gospodarkę.

Aby wziąć udział w konferencji, należy się zarejestrować. Więcej informacji na stronie X Unite! Dialogue.

***

Live Stream Access: The event starts at 09:00 on 25th September. You can join via the live stream using the following link: Zoom Link with code 898190.