TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.

 

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe: Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w nauczaniu?

Data: 19.03.2024
Miejsce wydarzenia: Centrum Kongresowe PWr, bud. D-20
Organizator: Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe
Kontakt: renata.krzyzynska@pwr.edu.pl, isn@pwr.edu.pl
Cena wejścia: wstęp wolny

O zastosowaniach AI w edukacji opowie na PWr prof. Tomi Kauppinen z Aalto University z Finlandii. Na wykład „Our life with AI - designing learning experiences for humans” zapraszamy we wtorek,  19 marca, do Centrum Kongresowego (bud. D-20, ul. Janiszewskiego 8). Początek o godz. 13.15 

Fiński naukowiec to kolejny prelegent Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego, który wygłosi otwarty wykład na Politechnice Wrocławskiej. Wstęp na jego prelekcję jest wolny, ale obowiązują zapisy.


ZAPISZ SIĘ


Tomi KauppinenProf. Tomi Kauppinen jest wszechstronnym naukowcem i nauczycielem akademickim, zajmuje się systemami poznawczymi, sztuczną inteligencją i nauczaniem online. Wykorzystuje storytelling, wizualizację informacji i rozszerzoną rzeczywistości jako narzędzia pomagające w zrozumieniu otaczającego nas świata. 

Na Aalto University kieruje zespołem Aalto Online Learning.

Zanim uzyskał stopień doktora, projektował aplikacje graficzne dla międzynarodowych firm, następnie pracował w Niemczech na stanowiskach typu post-doc, profesora oraz wykładowcy zewnętrznego (Privatdozent). Prof. Kaupppinen współtworzy podcast Cloud Reachers na Spotify - jest jego głównym mówcą, szkoleniowcem i gospodarzem.

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe to cykl skierowany do szerokiego grona odbiorców – studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy. Na Politechnice Wrocławskiej regularnie goszczą eksperci z różnych dziedzin, którzy chętnie dzielą się wynikami swoich badań.

logo ISN, grafika

W tym roku akademickim gościliśmy już laureata Nagrody Nobla 2023 z fizyki – prof. Ferenca Krausza, wybitnego architekta i urbanistę – prof. Keesa Christiaansea z ETH w Zurychu, światowej sławy ekspert kognitywistyki prof. Petera Gärdenforsa z Lund University, a także prof. Szymona Malinowskiego – przewodniczącego Komitetu ds. Kryzysu Klimatycznego PAN.

Politechnika Wrocławska © 2024

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »

Akceptuję