[NIEKAKTUALNE] Zasady funkcjonowania akademików i pokoi gościnnych PWr

Data: 22.09.2020 Kategoria: covid-19, zespół ds. SARS CoV-2

[NIEKAKTUALNE] Zespół ds. SARS-CoV-2 przygotował regulamin funkcjonowania domów studenckich oraz pokoi gościnnych w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem.

1. Zasady funkcjonowania domów studenckich oraz pokoi gościnnych PWr w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2
  2. Procedura dotycząca zakwaterowania w domach studenckich Politechniki Wrocławskiej
  3. Procedura postępowania w wypadku podejrzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na terenie domów studenckich PWr