Strefa Otwartej Nauki wraca do Bibliotechu

Data: 19.02.2016 Kategoria: życie uczelni

W poniedziałek, 22 lutego wznowi działalność Strefa Otwartej Nauki, znajdująca się w Bibliotechu. Jednocześnie informujemy, że na przełomie lutego i marca nastąpi przerwa w funkcjonowaniu wypożyczalni

Wznowienie działalności Strefy Otwartej Nauki (SON) w budynku D-21 oznacza, że zamknięta zostanie tymczasowa czytelnia, która działała w siedzibie Strefy Kultury Studenckiej.

Z SON w Bibliotechu będzie można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00-17.00.

Informacje o ewentualnych zmianach godzin otwarcia, będą zamieszczane w aktualnościach na stronie internetowej »

Dodatkowo informujemy, że w związku z aktualizacją zintegrowanego systemu bibliotecznego, Wypożyczalnia Główna, Wypożyczalnia i Czytelnia Beletrystyczna - znajdujące się w budynku A-1 - oraz wypożyczalnie w Oddziałach Centrum na Wydziałach będą nieczynne od 27 lutego do 3 marca 2016 r.

Z materiałów własnych będzie można korzystać:

• w Czytelni Głównej w następujących terminach:

- 27-28 lutego (sobota - niedziela) w godz. 9.00-14.00,
                - 29 lutego - 3 marca (poniedziałek - czwartek) w godz. 8.00-18.00,

• w czytelniach Oddziałów Centrum na Wydziałach w stałych godzinach ich otwarcia.