Polytechnica Nova - wybierz najlepsze projekty!

Data: 02.02.2024 Kategoria: życie uczelni

nova2_slider.jpg

Autorzy i autorki 15 finałowych projektów drugiej edycji konkursu Polytechnica Nova zaprezentowali się już przed społecznością PWr i jury. W piątek o godz. 12 ruszyło głosowanie, które potrwa tydzień. Zapraszamy do udziału.

Studenci, doktoranci i pracownicy uczelni mogą wyrazić swoje poparcie (wstawiając znak “X”) lub jego brak (zostawiając puste pole) dla wszystkich projektów w każdej z kategorii. Głosowanie trwa do piątku, 9 lutego, do godz. 12.

Głosujemy w tym miejscu

Informacje o sposobie logowania znajdują się w tym miejscu

Pracownicy, którzy nie mają służbowej poczty mailowej, mogą oddawać swoje głosy w formie stacjonarnej. Karty do głosowania są wydawane w pokoju 133 w budynku A-1 od 2 do 9 lutego w godzinach 7.30-15.30. Wyniki konkursu poznamy 12 lutego.

Nagranie z czwartkowych prezentacji będzie można obejrzeć na stronie konkursuWszystkie opisy projektów można znaleźć w zakładce finaliści konkursu.