TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.
Wykryliśmy, że używasz nieaktualnej przeglądarki, przez co nasz serwis może dla Ciebie działać niepoprawnie. Zalecamy aktualizację lub przejście na inną przeglądarkę.
Data: 22.06.2023 Kategoria: życie uczelni
Dziś oficjalnie otworzyliśmy politechniczny sklepik z uczelnianymi gadżetami. W PoliButiku coś dla siebie znajdą zarówno studenci i pracownicy, jak i absolwenci oraz sympatycy PWr. Do nabycia – i to od ręki – są oczywiście też nasze bluzy.
PoliButik można znaleźć w holu gmachu głównego (bud. A-1, pok. 172). Do końca sierpnia będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14. Po wakacjach godziny te zostaną wydłużone. Uwaga, płatność za zakupy tylko bezgotówkowo.
– W naszej ofercie są oczywiście oficjalne bluzy PWr, dostępne w dwóch modelach, a także uczelniane koszulki, czapki, kubki, torby bawełniane, a także skarpetki – mówi Anna Bajor-Traczyńska z Fundacji Manus.
Z pewnością wielu ucieszy też fakt, że można u nas zakupić także publikacje politechnicznej Oficyny Wydawniczej. Bo to właśnie z inicjatywy oficyny oraz Fundacji Manus powstał PoliButik. Intencją było stworzenie miejsca, które będzie wizytówką uczelni, a jednocześnie stworzy możliwość zakupienia pamiątek, książek czy odzieży z logotypem Politechniki Wrocławskiej wszystkim odwiedzającym kampus główny.
– W PoliButiku nasze publikacje mogą liczyć na piękną ekspozycję i tym samym większe zainteresowanie ze strony kupujących – podkreśla Marta Kordas z Oficyny Wydawniczej.
Do tej pory zakup poligadżetów był możliwy online przez stronę polibudka.pl. – Wyszliśmy naprzeciw licznym sugestiom ze strony studentów i pracowników i od teraz nie tylko umożliwiamy zrobienie zakupów stacjonarnie, ale też znacznie rozszerzyliśmy dostępny asortyment. Warto do nas zajrzeć i zrobić prezent sobie albo bliskim – podkreśla Beata Janek z Fundacji Manus.
Nowy punkt na mapie uczelni przyciąga też swoim wyglądem. Jego wnętrze zaprojektowały studentki z Koła Naukowego Humanizacja Środowiska Miejskiego. Sara Korżyńska, Julia Myślińska, Gabriela Podemska, Dominika Jezierska, Klaudia Radziejewska i Małgorzata Lewoniuk przez kilka miesięcy pracowały nad projektem pod okiem opiekuna koła dr. inż. arch. Jerzego Łątki z Wydziału Architektury.
W efekcie powstało przytulne, ciepłe miejsce nawiązujące jednocześnie do architektury głównego budynku PWr. Całe pomieszczenie utrzymane jest w politechnicznej kolorystyce, a do ekspozycji towaru wykorzystano m.in. drewniane lamele oraz papierowe tuleje.
Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »