W sobotę pożegnamy doktora Sławomira Nahotkę

Data: 03.02.2016 Kategoria: wspomnienia

2 lutego zmarł dr Sławomir Nahotko – emerytowany pracownik Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Pogrzeb 6 lutego o godz. 11 na cmentarzu przy ul. Kiełczowskiej

Dr Sławomir Nahotko przez wiele lat pracował w Instytucie Organizacji i Zarządzania Pwr, był członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa, działał w Solidarności.  Był cenionym wykładowcą i ekonomistą, wychowawcą wielu pokoleń studentów.
r.