Studenci wybrali nowego przewodniczącego swojego samorządu

Data: 20.05.2016 Kategoria: aktywność studencka

Filip Ogonowski z Wydziału Informatyki i Zarządzania został nowym przewodniczącym Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej. Funkcję będzie sprawował przez dwa lata - od 1 września 2016 r.

Swojego nowego przewodniczącego studenci wybrali podczas czwartkowego zebrania wyborczego, które odbyło się w Strefie Kultury Studenckiej. Oprócz Filipa Ogonowskiego o funkcję starała się także  Magdalena Grzegorzewska z Wydziału Architektury.
Filip Ogonowski jest studentem trzeciego roku informatyki na Wydziale Informatyki i Zarządzania.

0DVRXPBwBfwctBkRo,filip_ogonowski_samorz

W trwającej kadencji Samorządu Studenckiego PWr  sprawuje funkcję wiceprzewodniczącego ds. dydaktyki i praw studenta.
Do tej pory pełnił też funkcje: wiceprezesa Komisji ds. Rozwoju (2014), członka Rady Wydziału Informatyki i Zarządzania (od 2014), członka Rady Nadzorującej CWINT (od 2014), członka Komisji Dyscyplinarnej ds. Nauczycieli Akademickich (od 2014), członka Komisji ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia Parlamentu Studentów RP (od 2015), członka Rady Jakości Kształcenia PWr (od 2016), przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Forum Uczelni Technicznych (od 2016).

Jego prezentację wyborczą można obejrzeć tutaj.

We wtorek, 24 maja, poznamy pełną listę członków zarządu Parlamentu Studentów na lata 2016-2020 oraz skład Kolegium Senatorów Studenckich. Wybory odbędą się w bud. C-13.
ach