Elegancja i savoir vivre w biznesie. Na PWr druga edycja projektu Kobieta Liderem

Data: 09.03.2016 Kategoria: aktywność studencka

W czwartek rozpoczynają się dwudniowe warsztaty dla studentek Politechniki Wrocławskiej. W ramach projektu "Kobieta Liderem" zaplanowano też panele dyskusyjne, rozmowy o biznesie,  samorozwoju oraz zajęcia sportowe

– W tym roku tematem przewodnim jest szeroko rozumiany biznes – wyjaśnia Kalina Zych, pomysłodawczyni akcji „Kobieta Liderem – siła, piękno, motywacja!”, którą po raz pierwszy zorganizowano w ubiegłym roku.  – Chcemy motywować, edukować  i pokazać, jak najlepiej wykorzystać wiedzę techniczną zdobytą na studiach – dodaje.

Swoim doświadczeniem będą się dzielić prelegenci i prelegentki z różnych dziedzin. – Wielu z nich to absolwenci właśnie uczelni technicznych – mówi Kalina Zych, studentka PWr.
0DVRXPBwBfwctBkRo,kobieta_liderem3.jpg

W programie znalazły się między innymi warsztaty z autoprezentacji,  kreowania wizerunku czy wystąpień publicznych, ale także spotkania na temat savoir vivre’u w biznesie, zdrowia, dbania o wygląd czy pomysłów na twórcze spędzanie wolnego czasu. Przewidziano też różnorodne zajęcia sportowe (ergowiosła, fitness, taniec).

– Ogrom wiedzy, który pragniemy przekazać, dopełnimy nutą zabawy z dobrym smakiem – zachęcają organizatorzy ze studenckiej komisji ds. rozwoju „Rozwój+”. Kalina Zych dodaje, że zainteresowanie projektem jest ogromne. – W ciągu godziny od uruchomienia zapisów na warsztaty zgłosiło się ponad 160 osób i prawie tyle samo na prelekcje – mówi koordynatorka projektu.
Spotkania odbędą się w budynkach C-13, C-8, Strefie Kultury Studenckiej oraz w salach treningowych H-14. Szczegóły program wydarzeń na stronie internetowej projektu i profilu facebookowym.
ISZ