Porażki wzmacniają. Spotkanie z cyklu „Moda na Biznes”

Data: 20.11.2015 Kategoria: aktywność studencka

0DVRXPBwBfwctBkRo,moda_na_biznes_grafika

Jakie pułapki i problemy czyhają na młodych przedsiębiorców? Opowiedzą o tym 24 listopada prelegenci kolejnego spotkania w ramach „Mody na Biznes”

Swoimi doświadczeniami podzielą się: Julia Daroszewska, pomysłodawczyni i główna organizatorka „Mody na Biznes”, która rozwija kilka marek jednocześnie, Michał Rakowski, wicemistrz Polski w przemawianiu publicznym oraz filozof Artur Tarsa.
Początek o godzinie 19 w Serowcu (budynek C-13, p. 2.17).

- Dowiecie się, jakie są najczęstsze źródła problemów, jak sobie z nimi radzić i jaką nagrodą może być wytrwałość – zapowiada Julia Daroszewska. Przekonuje, że chociaż tematyka koncentruje się wokół porażek, to na pewno będzie inspirująco.

Uczestnicy będą mogli też wziąć udział w działaniach networkingowych. – Mistrzem ceremonii będzie Leszek Kozłowski, wrocławski przedsiębiorca, który z pierwszym biznesem ruszył już w szkole podstawowej – informuje organizatorka.

Comiesięczne spotkania pod hasłem „Moda na Biznes” są skierowane przede wszystkim do tych, którzy rozważają otwarcie własnej działalności. Współorganizatorem cyklu jest Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej.

Więcej szczegółów tutaj.

ISZ