Nasi siatkarze liczą na wsparcie kibiców

Data: 23.11.2015 Kategoria: sport

0DVRXPBwBfwctBkRo,18_03_siatkarze_215.jp

Trwają rozgrywki Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej, w których świetnie sobie radzą sportowcy Politechniki Wrocławskiej. Sukces odniosła nasza tenisistka Natalia Lewińska, a nasi siatkarze w kolejnym meczu nie stracili nawet seta

W ubiegły czwartek drużyna siatkarzy PWr pokonała zespół Uniwersytetu Wrocławskiego w trzech setach. – Z kompletem punktów prowadzą w rozgrywkach ligowych – mówi Jakub Osóbka, trener ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PWr. W imieniu zawodników zaprasza kibiców na najbliższy mecz, który odbędzie się w czwartek o godzinie 20.45 w sali A przy ul. Chełmońskiego 16. Nasi zawodnicy zmierzą się z Akademią Wychowania Fizycznego.

Z kolei w miniony weekend odbył się ligowy turniej tenisa ziemnego. Nasza reprezentantka Natalia Lewińska pokonała w finale zawodniczkę Uniwersytetu Wrocławskiego. W klasyfikacji drużynowej ekipa męska plasuje się na trzecim miejscu, za AWF-em i UE. Natomiast panie są aktualnie na miejscu drugim, ustępując Uniwersytetowi Wrocławskiemu.

Harmonogram tegorocznych rozgrywek DLM tutaj
Red.

Na zdjęciu: Siatkarze PWr (fot. archiwum drużyny)