Innowatorzy do 35 r. życia poszukiwani

Data: 22.04.2016 Kategoria: nauka/badania/innowacje

Do wtorku, 26 kwietnia można zgłaszać kandydatów do prestiżowego konkursu Innovators under 35, organizowanego przez MIT Technology Review

­Innovators Under 35 to inicjatywa magazynu MIT Technology Review, publikacji wydawanej przez prestiżową amerykańską uczelnię, Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Od 10 lat w magazynie MIT Technology Review jest publikowana lista zdolnych naukowców i przedsiębiorców w wieku do 35 lat. Celem tej inicjatywy jest wspieranie rozwoju nowych technologii, które przyczyniają się do rozwiązania problemów, z którymi borykamy się na co dzień i do poprawy życia społeczeństwa.

Nagrodą w konkursie jest uzyskanie tytułu innowatora w swojej dziedzinie, pokazanie się szerszej publiczności na łamach prestiżowego magazynu oraz możliwość zaprezentowania swoich pomysłów przed przedsiębiorcami i inwestorami podczas gali podsumowującej projekt.

Aby zostać laureatem konkursu należy zapoznać się z zasadami programu i zgłosić swoją kandydaturę na stronie projektu.